En İyi Yurtdışı Kargo Şirketleri
25-06-2019 14:06'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 06-02-2020 16:02

En İyi Yurtdışı Kargo Şirketleri

Yurtdışı kargo şirketleri, uluslararası lojistik taşıma hizmetlerinde müşterilerine paket taşımacılığı, evrak taşımacılığı, hediye, ticari paketler gibi kargo taşıma hizmetleri vermektedir. Her şirket kendine özgü çalışma stili ve çalışma prensipleri vardır. Uluslararası kargo ve kurye taşımacılığında kargo şirketlerinin en çok önem verdikleri konulardan bir kaçı güvenlik, paket içeriğinin güvenliği, uygun fiyatlı taşıma ve kaliteli bir hizmet vermektir. Global olarak çalışan kargo şirketleri uluslararası taşımacılık kurallarına uygun olarak hareket eder ve taşıma işlemlerini de bu yönde belirlemektedir.

Güvenilir Yurtdışı Kargo Şirketi

Yurtdışına kargo ile, teknolojik ürünler olan tv, telefon, elektronik parçalar gibi komponentler gönderilmektedir. Gıda ürünlerinde ise sebze, meyve ve içecek gibi tüm gıda ürünleri, Araba parçaları, motor parçaları, tekstil ürünleri elbise, kadın giyim, erkek giyim, pantolon, gömlek etek, kumaş vb gibi tüm tekstil ürünleri yurtdışına gönderilir. Yurtdışına kargo gönderen şirketler yasal olmayan kargoları kesinlikle göndermemektedir. Patlayıcı, yanıcı kimyasal tüm ürünler olsun uyuşturucunun tüm maddeleri olsun yasaklı tüm maddeler taşınmamaktadır. 

Yurtdışına kargo gönderen şirketler kargoların taşınma esnasında herhangi bir zarar gelmemesi için paketleri çok iyi bir şekilde paketlemektedir. Fast express kargonuzun güvenliği için yükleme ve boşaltma esnasında paketinizin veya evraklarınızın başında durarak zarar gelmemesini sağlamaktadır. Ayrıca firma olarak kargo içeriğinin güvenliği için çok çalışmaktadır. Paketiniz teslim edilene kadar kesinlikle açılmamaktadır. Yurtdışı kargo olduğu için endişe edebilirsiniz ancak Fast express 200’ü aşkın dünya ülkesine gönderilen kargoların güvenliği için profesyonel kadrosu ile çalışmaktadır.

Profesyonel kadromuz ve kullandığımız sistem paketinizin güvenliğini alır ve her adımını sizlere bildirir. Şirket olarak kargo takip sistemimiz dünyanın en iyi sistemlerinden biridir. Kargo takip numarası ile kargonuzun nerede ve ne zaman teslim edileceğinizi kolayca görebilirsiniz. Kargolarınız değerli yada değersiz bir eşya veya evrak olsa dahi içeri bakılmaksızın firmamız tarafından her ülkeye gönderim yapılmaktadır.

Kaliteli Hizmet Veren Yurtdışı Kargo Hizmetleri

Fast Express olarak karşı ödemeli, normal kurye servisi, ekonomik kurye servisi, ithalat kurye servisi, mikro ithalat servisi, havayolu ihracat servisi ve karayolu parsiyel servislerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca kuru buz sevkiyatında da önde gelen kargo şirketiyiz. Ayrıca Karşı ödemeli servisimiz yurtdışına gönderilen kargolarınız emin ellerde olduğunun farkına bizimle çalıştığınızda varacaksınız.


TELEFONLA TEKLİF ALINHEMEN ARAYIN